Kontaktuppgifter

Öjavadsvägen 2
376 36 Svängsta

Telefon: 0454-30 58 30

Skicka e-post →

Kontakta oss

ISO 9001:2008

Svängsta Komponent & Verktygs AB i Blekinge är certifierade enligt ISO 9001:2008.

Certifierade enligt ISO 9001:2000.

Kontaktpersoner på Svängsta Komponent & Verktygs AB

Platschef - Thomas Palm
0454-30 58 45
thomas@svangstakomponent.se

Försäljningschef - Göran Eklund 
0454-30 58 32
goran@svangstakomponent.se

Ekonomi
0454-30 58 30
ekonomi@svangstakomponent.se

Inköp/planering - Sven-Inge Persson 
0454-30 58 48
sven-inge.persson@svangstakomponent.se

Konstruktionschef - Kjell Eriksson
0454-30 58 33
kjell@svangstakomponent.se

Konstruktion - Patrick Nordberg 
0454-30 58 37
patrick@svangstakomponent.se

Kvalité - Jörgen Kronsell 
0454-30 58 31
jorgen@svangstakomponent.se

Verktygsavdelningen - Max Carlsson
0454-30 58 35 
max@svangstakomponent.se